Zaznacz stronę

dr n. med. Agnieszka Kuczyńska
ginekologia estetyczna

Dr Agnieszka Kuczyńska ukończyła studia medyczne na Wydziale Lekarskim, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku w 2007 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego, rozpoczęła specjalizację w zakresie położnictwa i ginekologii na stanowisku lekarza rezydenta w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Od 2006 roku pracuje w Centrum Leczenia Niepłodności KRIOBANK w Białymstoku. W roku 2013 uzyskała stopień doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy doktorskiej p.t: „Transfer pojedynczego zarodka- analiza czynników prognostycznych wystąpienia ciąży”.

Zabiegi, w których specjalizuje się dr Kuczyńska

Główną dziedziną zainteresowań zawodowych Agnieszki Kuczyńskiej jest medycyna rozrodu. Jest członkiem European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE) oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestniczy w licznych konferencjach naukowych z zakresu medycyny rozrodu zarówno w kraju jak i za granicą.

Zainteresowania dr Kuczyńskiej to również ginekologia estetyczna, a przede wszystkim laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu oraz poprawa elastyczności pochwy.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia