Zaznacz stronę

dr Tomasz Konończuk ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku w 2005 roku. W 2012 roku ukończył studia podyplomowe w zakresie medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest współzałożycielem i dyrektorem medycznym Twojej Kliniki oraz założycielem i członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”.

Praktykę w dziedzinie medycyny estetycznej zdobywał podczas licznych szkoleń i kursów w renomowanych klinikach medycyny estetycznej i anti-aging w Polsce i na świecie. Ukończył m. in. szkolenie w zakresie zaawansowanych technik iniekcji toksyny botulinowej, zastosowanie kwasu hialuronowego w wypełniaczach estetycznych, szkolenie z zakresu starzenia się skóry oraz metod nieinwazyjnego likwidowania objawów starzenia oraz szkolenie w zakresie właściwej kwalifikacji pacjenta do zabiegu toksyną botulinową. Jako nieliczny lekarz z Polski brał udział w szkoleniu „Anatomy Masterclass in Aesthetic Medicine”. Swoje umiejętności podnosił także biorąc udział w Międzynarodowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Monte Carlo pod okiem wybitnego specjalisty dra. Philippe Kestemont.  

Poznane techniki zabiegowe z zakresu medycyny estetycznej doktor Konończuk wykorzystuje w swojej codziennej pracy z pacjentami.

Od kilku lat swoją wiedzę i doświadczenie przekazuje innym lekarzom podczas szkoleń.

tklogokontakt

ul. Młynowa 38 lok 4/2
tel +48 735 969 555
www.twojaklinika.com.pl

EnglishPolandRussia